Broşürlerinizi

“Doğru” Hedef

Kitleye Ulaştırıyoruz!

Yıllardır broşür, el ilanı ve özel gönderimlerinizi,
uzman kadro ve profesyonel ekibimiz ile “doğru
zamanda, doğru yere” ulaştırdık.

HEMEN TEKLİF AL

Broşürlerinizi

“Doğru” Hedef

Kitleye Ulaştırıyoruz!

Yıllardır broşür, el ilanı ve özel gönderimlerinizi,
uzman kadro ve profesyonel ekibimiz ile “doğru
zamanda, doğru yere” ulaştırdık.

HEMEN TEKLİF AL

Broşür Dağıtım

Broşürler, el ilanları gibi herhangi bir firmanın ya da kurumun, kuruluşun verdiği hizmetler, sunduğu ürünler hakkında potansiyel müşterilere/katılımcılara bilgi veren materyallerdir. El ilanlarından farkları ise daha çok bilgi sağlaması, genellikle renkli olması ve daha çok sayfaya sahip olmasıdır. Dolayısıyla reklam ve tanıtım projelerinizde önemli bir yer tutarlar ve benzerleri olan diğer araçlardan daha yüksek bir maliyete sahip olabilirler. Bu nedenle hedeflediğiniz kitleye ulaşması ve bunun belirlediğiniz zaman aralığında yapılması çok önemlidir. Partner Dağıtım olarak benimsediğimiz tüm gönderileri hassasiyetle taşımak ve gitmesi gereken yere ulaştırmak ilkelerimiz doğrultusunda, bastırdığınız broşürleri talep ettiğiniz bölgelerde, uygun gördüğünüz sürede ve şekilde dağıtmaya talibiz. Aynı zamanda broşür dağıtım hizmetimizin yanı sıra dergi dağıtımı ve insert dağıtımı gibi diğer hizmetlerimizden de faydalanmak isteyebilirsiniz. Broşür dağıtım fiyatları için üst menüde bulunan teklif formunu inceleyin ve bize ulaşın.

Broşürlerinizin Dağıtımını Yapmaya Talibiz.

21. yüzyılda geleneksel yöntemlerle broşür dağıtmak hem nakit hem vakit kaybı! Gelin, gerçek hedef kitlenizi analiz edelim. Sizi, “doğru” broşür dağıtım yöntemi ile çok kısa zamanda potansiyel müşterileriniz ile tanıştıralım.Yıllardır broşür, el ilanı ve özel gönderimlerinizi, uzman kadro ve profesyonel ekibimiz ile “doğru zamanda, doğru yere” ulaştırdık. Şimdi ise “doğru”larımıza bir artı değer daha katıyor, sizi “gerçek” hedef kitlenize ulaştırma sözü veriyoruz. Toplu broşür dağıtımı yapan Partner Dağıtım, broşür dağıtım hizmetini İstanbul ve Türkiye genelinde vermektedir.

Peki nasıl yapıyoruz?

Broşür – katalog – el ilanlarınızı detaylıca inceliyoruz. Reklamınızın konusu ve firmanızın alanı doğrultusunda hedef kitlenizin demografik yapısını belirliyoruz. Elimizdeki mevcut veri tabanı ile, hedef kitlenizi segmentlere ayırıyoruz. İl, ilçe, semt mahalle… Hedef kitlenizin yaşam alanlarını – adreslerini belirliyoruz. Tüm gönderilerinizi yalnızca potansiyel müşteriniz olabilecek kişilere yönlendiriyoruz. Geniş veri tabanımız sayesinde, reklam kampanyalarınız çok kısa zamanda “gerçek” hedef kitleniz ile buluşuyor. Türkiye’nin önde gelen broşür dağıtım firmaları arasında yer alan Partner Dağıtım, broşür dağıtma gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır.
Hedef kitleye

Özel broşür dağıtıyoruz !

Nakitiniz Cebinizde Kalıyor !
Gönderimleriniz “doğru” hedef kitle analizi ile segmentlere ayrıldığı için, fazladan broşür basmanıza gerek kalmıyor. Maliyetlerinizi düşürüyoruz.
Zamandan Tasarruf Ediyorsunuz !
Reklam kampanyanız direkt hedef kitlenize ulaştığı için, potansiyel müşterileriniz kısa zamanda sizi keşfediyor.
Çevreye Duyarlı Kampanyalar Yürütüyorsunuz
Hedef kitleye özel dağıtım ile, ihtiyaç fazlası broşürlerle oluşan çevre kirliliğinin önüne geçiyorsunuz.
DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ         İLETİŞİM
Image module

Raporlu İmzalı Dağıtım

Gönderi üzerinde belirtilen kişiye, anlaşılan süre içinde elden ve imza karşılığı teslimatın yapıldığı dağıtım şeklidir.Tüm dağıtımlar belirtilen süre içerisinde tamamlanarak, Teslim Detay Raporu ile, gönderilerin kime ve hangi tarihte teslim edildiği dağıtımı yaptıran şirkete rapor edilir. Teslimatı yapılamayan gönderilerin, teslim edilememe sebepleri de aynı rapor üzerinde belirtilerek, tarafınıza iadesi sağlanacaktır.
Image module

Dağıtım Organizasyonu

Bankalar, Yatırım ve Finans Şirketleri, Alışveriş Mağazaları, Reklam Ajansları, Otomotiv, Tekstil ve benzeri kuruluşlara ait, kredi kartları, hesap ekstreleri, fatura, broşür, hediye ve diğer muhtelif gönderilerin uzman ve eğitimli kadro ile, ilgili kuruluşun adresinden alınıp, süratle ve güvenle gideceği adrese teslimi; nazik, dakik, üniformalı ve temiz dağıtım elemanları ile, mesai saatleri içinde alıcının işini en az sürede etkileyecek bir çalışma ile teslim edilmektedir.Dağıtımı tamamlanan her gönderinin raporu (imzalı gönderiler için) detaylı ve istendiğinde manyetik ortamda ya da şifre korumalı internet üzerinden görüntülemek sureti ile dağıtımı yaptıran kuruluşa sunulmaktadır.
Image module

Raporsuz İmzalı Dağıtım

Gönderi üzerinde belirtilen kişiye, talep edilen süre içinde elden ve imza karşılığı teslimatın yapıldığı dağıtım şeklidir.Gönderi alıcısının belirtilen adreste bulunmaması durumunda, dağıtım sorumlusu, gönderiyi posta kutusu veya kapı altı yapacaktır. Dağıtım sorumlusu, adrese gittiğini ispat için, alıcıya ait, su/elektrik sayaç no ve benzeri belirleyici notları teslimat formuna kaydedecektir. Dağıtımı yaptıran kuruluşa, dağıtım süresi sonunda rapor verilmez ancak talep edilmesi durumunda münferit alıcılara ait teslim tarih ve şekli yazılı/sözlü olarak rapor edilebilmektedir.Partner Dağıtım, dağıtımların sorumluluğunu adreslerine teslim edene kadar kabul eder. Teslimat yapıldıktan sonra meydana gelebilecek problemlerden Partner Express sorumluluk kabul etmeyecektir. Teslimatı yapılamayan gönderilerin, teslim edilememe sebepleri gönderi üzerinde bulunan “İade Açıklama Formu” işaretlenerek tarafınıza iadesi sağlanacaktır.
Image module

Raporsuz İmzasız Dağıtım

Gönderi üzerinde belirtilen adrese talep edilen süre içinde yapılan dağıtım şeklidir. Partner Express, dağıtımların sorumluluğunu adreslerine teslim edene kadar kabul eder. Teslimat yapıldıktan sonra meydana gelebilecek problemlerden Partner Express sorumluluk kabul etmeyecektir.Teslimatı yapılamayan gönderilerin, teslim edilememe sebepleri gönderi üzerinde bulunan “İade Açıklama Formu” işaretlenerek tarafınıza iadesi sağlanacaktır.
Image module

Adressiz Dağıtım

Gönderi üzerinde teslimat adresi bulunmayan broşür, el ilanı ve benzeri gönderilere ait dağıtım şeklidir. Partner Dağıtım, dağıtımları talep edilen il, ilçe ya da mahallelerde, müşterinin talep ettiği şekil ve sürede tamamlamayı kabul eder.Dağıtım yapıldıktan sonra meydana gelebilecek problemlerden Partner Express sorumluluk kabul etmeyecektir.
Bazı

Başarı Hikayaleri

Image module

Ne Yaptık : 
Ağustos 2014 Hayattepe projesinin ön satış , lansman kampanyaları ve Eylül 2014 yılı daire teslim sürecine kadar devam eden süre boyunca 6 farklı Pazarlama Odaklı Dağıtım programı uygulanmıştır. Projenin iş merkezleri, sanayi bölgeleri ve yoğun meslek grupları çalışma alanlarına yakın olması sebebi ile oldukça etkili datalar oluşturulmuştur.20.000 dataya gönderim sağlanmış ve 10.000 dataya LCV hizmeti verilmiştir.

Ne Elde Ettik : 
Şirketimizin en güçlü referansları arasında yer alan ÖZAK GYO Hayattepe projesinde toplam satışların yaklaşık % 5’i Pazarlama Odaklı Dağıtım hizmeti ile sağlanmıştır. Bu çalışmaların etkisinde çapraz satış olarak Bulvar216 projesine’ de katkı sağlanmıştır. 2016 yılında Büyükyalı İstanbul projesi ile çalışmalar devam etmektedir.

Image module

Ne Yaptık : 
Nisan 2016. Türkiye genelinde tüm Atasay mağazaları için «Anneler Günü» kampanyası kapsamında «Pazarlama Odaklı Dağıtım» çalışması gerçekleştirildi. Atasay için potansiyel olabilecek ve 135 mağaza çevresinde, her mağaza için 1.000 kişilik data oluşturuldu. Hediye çeklerinin dağıtımı 10 iş günü içerisinde gerçekleştirildi.

Ne Elde Ettik : 
Anneler günü kapsamında hedefledikleri ciroyu elde eden mağazaların ardından Atasay
Kuyumculuk yönetimi Sevgililer günü,
Dünya kadınlar günü gibi özel günlerde aynı çalışmayı tekrarlayacağını belirtmiştir.

Image module
Banner image
Office 1 Supperstore Maslak ve Altunizade mağazaları çevresinde, mağaza için potansiyel müşteri olabilecek 10.000 KOBİ ve kurumsal şirketlerin ilgili birim yöneticilerinin isimlerine özel indirim kuponları gönderildi.

Office 1 Supperstore

Image module
Banner image
Eğitim kurumlarında satış ve pazarlama hedeflerine ulaşan müşterimiz, benzer şekilde kampanyalarına Kamu binaları, Oteller ve HOREKA’ lar ile devam edeceğini bildirmiştir.

Karcher

Image module
Banner image
Yapılan dağıtım projesi ile birlikte 30.04.2016 30.06.2016 tarihleri arasında 200 aktif ziyaretçi, 24 kesin satış yapıldığı geribildirimi alınmıştır.

Sinpaş GYO Aydos Country

Müşteri Yorumları

Taylan TüfekçiTargan SipahiM. Dilara Ktak
Gökhan Bey'e ve ekibine güleryüzlü desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Tüm gönderilerimizi bizim yerimize yönetiyorlar ve eksiksiz yerine ulaştırıyorlar. Partner ekibi sayesinde son 3 yıldır yılbaşında sadece hediye almaya konsantre oluyoruz. Tekrar teşekkürler...
Taylan Tüfekçi
Doksan6
Partner ile Yaklaşık 5 yıl önce beraber çalışmaya başladık, aradığımız en önemli nokta yakın iletişim ve irtibat kolaylığı idi. Gönderi konusunda en önemli şey bizce kurum ve taşıyan arasında olası sorun ya da fikir alışverişlerinde "anında iletişim" kurabilmektir. Bir kurumun en önemli itibar kaynaklarından biri "verdiği zamanda sözünü tutabilmektir". Bu kolaylığı Gökhan Bey ve ekibi azami noktada sağladı ve bizi hiç mağdur etmediler. Birlikte nice 5 yıllara...
Targan Sipahi
YAPI KREDİ KÜLTÜR SANAT YAY.TİC.SAN.A.Ş / İDARİ İŞLER SORUMLUSU
Partner ile uzun yıllardır süregelen bir iş ilişkimiz var. Dergimizin dağıtımı konusunda kendilerinden destek alıyoruz. Şirket olarak en önem verdiğimiz noktalardır hızlı iletişim, zamanında ulaşım ve profesyonel hizmet... Bunları da Partner'de bulabildiğimiz için işbirliğimiz yıllardır devam ediyor. İş takibi, adres güncellenmesi ve tarafımıza bildirimi konusunda her zaman son derece profesyonel ve dikkatli çalışıyorlar. Aynı zamanda bir o kadar da anlayışlı ve pozitifler.
M. Dilara Ktak
Yönetici Asistanı
Broşür Dağıtım Nedir?
Broşür dağıtım, bastırdığınız broşürleri bize teslim ederek belirlediğiniz bölgelerdeki hedeflere adressiz dağıtım şekilde ulaştırılmasını sağlamak olarak açıklanabilir. Basılı materyalleriniz belirlediğiniz bölgelerdeki konutlara ya da iş yerlerine isim ya da adres olmadan ulaştırılmaktadır. El ilanı, insert, broşür gibi materyaller genellikle bu yöntemle yani adressiz dağıtım yöntemiyle dağıtılmaktadır. Ama firmamızla bağlantıya geçtiğinizde diğer dağıtım yöntemlerimiz ve bunun için uygulanması gereken prosedürler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca bu broşürlerin belirlediğiniz bölgelerde elden dağıtılması da mümkün olabilir.
Broşür Dağıtım Neler Sağlar?
Yüksek maliyetlerle bastırdığınız ve başka yöntemlerle dağıtmayı seçmeniz halinde yarısının bile hedef kitlesine ulaşmasını sağlayamayacağınız broşürleriniz, Partner Dağıtım ve Pazarlama Hizmetleri firmamızın üstlendiği broşür dağıtımı sayesinde, %75-100 arasında bulunan bir oranla hedef kitlenize ulaşacaktır. Bu da broşürlerin sonuca ulaşmalarını sağlamak için yaptığınız harcamanın, ayırdığınız bütçenin en verimli şekilde kullanıldığı anlamına gelmektedir. Tabi broşürlerinizin profesyonel ve iyi görünümlü ekibimiz tarafından dağıtılması da firmanızın/kurumunuzun/kuruluşunuzun profilinin hedef kitlenizin gözünde yükselmesini, değer kazanmasını sağlayacaktır. Firmanızın imajına yaptığı olumlu katkı, broşür dağıtım hizmetimizin en önemli özelliklerinden birisi olarak kabul edilebilir.
Broşür Dağıtım Nasıl Uygulanır?
Bastırdığınız broşürlerinizi görevli Partner Dağıtım personeline dağıtım bölgesi, süresi ve şekli gibi bilgileri vererek teslim ettiğinizde süreç başlar. Genellikle müşterinin belirlediği bölgelerdeki konutların kapısında bulunan zil sayısına ve posta kutularına göre dağıtım yapılır. Belirlediğiniz bölgede üniformalı, tecrübeli ve nazik görevlilerimiz tarafından broşürlerin sayısı ve dağıtıldıkları yerler hakkındaki bilgiler, personelimiz arasında bu görevi üstlenen arkadaşımıza verilir. Böylece mümkün olan en kısa süre içinde hedeflediğiniz bölgede ve belirttiğiniz şekilde broşür dağıtımları tamamlanmış olur. Dağıtım adressiz olarak yapıldığı için raporlandırma yapılmaz ama broşürlerin bırakıldığı noktalar ve broşürlerin sayıları hakkında size genel bir bilgi verilir. Tabi müşteri kaydı tutan firmaların istemeleri durumunda broşürlerin üzerine yazılan adreslere teslim edilerek raporlu dağıtım yapılması da mümkün olabilir. Ama bu durumda işin süresinin uzaması ve maliyetinin artması normal olacaktır.
Broşür Dağıtımın Farkları Nelerdir?
Broşür dağıtım, diğer yöntemlerle kıyaslandığında (sokakta dağıtım, bazı kuruluşlarda ya da işletmelerde dağıtım vb.), hedeflenmiş bölgedeki konutlara %100 oranla ulaşılmasını sağlayabilen tek yöntem olarak gösterilebilir. Çünkü firmamız tarafından bize verilen gönderilerinizin dağıtımını, talep ettiğiniz bölgelerde ve şekilde yapmaktayız. Dolayısıyla hedef kitlenizi doğru belirlediğiniz takdirde, broşür dağıtımını bizim yapmamız sonucunda hedef kitlenize %100 başarı oranı ile ulaşacağınızı söyleyebiliriz. Maliyet açısından farklarına gelindiğinde ise; broşür dağıtım işlevini genellikle adressiz dağıtım olarak yapmaktayız. Yani belirlediğiniz bölgedeki belli profillerdeki konutlara ya da iş yerlerine dağıtımları yapılır. Dolayısıyla adrese teslim edilmesi gereken ya da imza karşılığında veya raporlanarak teslim edilmesi gereken benzeri bir gönderiye göre dağıtım maliyeti daha düşük olacaktır. Firmamızdan işin maliyeti konusunda teklif almak için iletişim adreslerimizden faydalanmanız ya da sitemizdeki teklif talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Referanslar

Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module