Hızlı ve

güvenilir

dağıtım

Partner Dağıtım, gönderilerinizi doğru zamanda, doğru yere ulaştırır.

Fiyat bilgisi almak için iletişim formu doldurabilirsiniz.

HEMEN TEKLİF AL

PARTNER DAĞITIM

TEMEL HİZMETLER

Pazarlama odaklı saha dağıtım hizmeti, periyodik yayınların (dergi, bülten) dağıtımları, plastik kart ve hesap ekstreleri dağıtımları, katalog ve rehberlerin dağıtımları, faturaların dağıtımları, açılış, kutlama, konferans vb. davetiyelerin dağıtımları, adressiz broşür dağıtımları, çağrı hizmeti, LCV, ön satış desteği temel hizmetlerimiz olarak isimlendirilebilir.


PARTNER DAĞITIM

DAĞITIM ORGANİZASYONU

Bankalar, Yatırım ve Finans Şirketleri, Alışveriş Mağazaları, Reklam Ajansları, Otomotiv, Tekstil ve benzeri kuruluşlara ait, kredi kartları, hesap ekstreleri, fatura, broşür, hediye ve diğer muhtelif gönderilerin uzman ve eğitimli kadro ile, ilgili kuruluşun adresinden alınıp, süratle ve güvenle gideceği adrese teslimi; nazik, dakik, üniformalı ve temiz dağıtım elemanları ile, mesai saatleri içinde alıcının işini en az sürede etkileyecek bir çalışma ile teslim edilmektedir.Dağıtımı tamamlanan her gönderinin raporu (imzalı gönderiler için) detaylı ve istendiğinde manyetik ortamda ya da şifre korumalı internet üzerinden görüntülemek sureti ile dağıtımı yaptıran kuruluşa sunulmaktadır.

Gönderilerinizi “Doğru” Hedef Kitleye Ulaştırıyoruz!

Yıllardır broşür, el ilanı ve özel gönderimlerinizi, uzman kadro ve profesyonel ekibimiz ile “doğru zamanda, doğru yere” ulaştırdık. Şimdi ise “doğru”larımıza bir artı değer daha katıyor, sizi “gerçek” hedef kitlenize ulaştırma sözü veriyoruz.

YENİ ve EN ETKİLİ YÖNTEM

Pazarlama Odaklı Dağıtım

Türkiye genelinde 18 yıllık dağıtım ve pazarlama tecrübemiz ile birikimlerimizi ürün ve hizmet satışlarınıza destek olmak için kullanıyoruz. Dağıtım firmaları öncülerinden Partner Express olarak projeniz için genel ihtiyaç analizi hazırlıyor, ürün ve hizmetleriniz ile ilgilenecek hedef kitleyi oluşturuyoruz. Hazırlanacak etkinlik çalışmalarının hedef kitle ile uyumunu birlikte analiz ediyoruz. Belirlenen hedef kitleye en etkili ulaşım şeklini buluyor ve ileteceğimiz kampanya bildirimlerini özenle ulaştırıyoruz. Talebe göre kitle ile ayrıca iletişim kurarak satışa önemli ölçüde katkı sağlıyoruz.