Dergilerinizi

“Doğru” Hedef

Kitleye Ulaştırıyoruz!

Yıllardır Dergilerinizi ve özel gönderimlerinizi,
uzman kadro ve profesyonel ekibimiz ile “doğru
zamanda, doğru yere” ulaştırdık.

HEMEN TEKLİF AL

Dergilerinizi

“Doğru” Hedef

Kitleye Ulaştırıyoruz!

Yıllardır dergilerinizi ve özel gönderimlerinizi,
uzman kadro ve profesyonel ekibimiz ile “doğru
zamanda, doğru yere” ulaştırdık.

HEMEN TEKLİF AL

Dergi Dağıtım

Aylık veya haftalık çıkan gazetelerin ve dergilerin önemli bir bölümü abonelik sistemi İle çalışmayı tercih ediyorlar. Özellikle iletişim teknolojilerinde yaşanan hızlı gelişmeler, dergilerin ve benzeri basılı yayınların okuyucuların ellerine ulaştırılmasını önemli bir hale getiriyor. Bu şekilde dergilerini, gazetelerini kâğıda basılı olarak okumayı tercih eden müşterilerin memnuniyeti sağlanmış oluyor. Satışlar açısından bakıldığında ise internetteki yayın organları ile rekabet etmek kolaylaşıyor, bu durumla rekabet etme şansı artmış oluyor. Müşterilerinizi memnun etmek ve teknoloji yardımıyla rekabette öne geçen yayın kuruluşlarıyla yarışmak isteyen dergi yayıncıları ülkemizin önde gelen dağıtım firmalarından biri olan Partner Dağıtım şirketiyle bağlantıya geçerek basılı yayınlarının, dergilerinin, gazetelerinin vefalı okuyucularının ellerine sorunsuz bir şekilde ulaşmasını garantilemiş oluyorlar. Dağıtım ihtiyaçlarınız ile ilgili olarak fiyatlar hakkında bilgi almak için fiyat teklif formumuzu kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Müşterilerimize dergi dağıtım hizmetinin yanı sıra broşür dağıtımı ve insert dağıtımı gibi konularda da yardımcı olduğumuzu unutmayın.
Dergi Dağıtım Neler Sağlar?
Dergi dağıtımı genellikle abonelik nedeniyle müşterinin almaya hak kazandığı basılı evrakların teslimatı için faydalanılan bir yöntemdir. Bu nedenle dergileri ya da diğer basılı yayınları bize vererek müşterilerine ulaştırmamızı talep eden firmaların yerine satış işlemini tamamlamış, ücreti alınan/alınacak olan ürünlerin müşterilere ulaşmasın ı sağlamış oluruz.
Söz konusu olan yayınlar büyük oranda kısa süreli yayınlar olduğu için teslimatların zamanında yapılması çok önemlidir. Partner Dağıtım, uzun yılların tecrübesi ve yapmış olduğu yatırımlar sayesinde, müşterilerinizin karşılığını ödeyerek zamanında teslim almayı bekledikleri dergilerinin/gazetelerinin zamanında ve hasar görmeden ellerine ulaşmasın ı sağlar.
Üniformalı, nazik ve tek tip giyimli personelimizin müşterilerinize zamanında yaptığı teslimatlar, müşterilerinizle aranızdaki iş ilişkisinde sizin üzerinize düşen yükümlülükleri yerine getirmenizi ve firmanızın imajının, ürünlerinizin değerinin müşterileriniz nezdinde daha yüksek konumlara çıkmasını sağlar.
Firmamızın kalite politikası ve güvenliğe büyük önem vererek gerçekleştirdiği dağıtım sayesinde, özellikle iş yerlerini adres olarak veren müşterilerinizin sabah erken saatlerde dergilerini/gazetelerini gecikmesiz olarak almaları ve memnun kalmaları sağlanır.
Dergi Dağıtım Nasıl Uygulanır?
Dergi dağıtımı gibi abonelikler sonucunda malın teslimi yani satışın tamamlanması şeklinde yapılan dağıtımlar genellikle imza karşılığında yapılan teslimatlar şeklinde dağıtımı yapılan gönderilerdir. Gönderinin sahibi olan firmanın talebi doğrultusunda raporlu olarak teslim edilmesi de söz konusu olabilir. Yani firmamızın bünyesinde görev yapan kuryeler, dergiyi teslim edecekleri evde kimseyi bulamazlarsa, dergiyi kapı altı yapmak ya da posta kutusuna bırakmak gibi yöntemlere başvurabilirler. Bu durumlarda teslimatın yapıldığını kanıtlamak için alıcıya ait olan su/elektrik/doğalgaz sayaç no gibi numaralar alınır. İmzalı teslimat yapılması gerekiyorsa ve alıcı adresinde bulunamazsa ya da gönderiyi teslim almıyorsa, buna benzeyen durumlarda, teslimatın yapılamama nedeni kaydedilir ve gönderi ‘İade Açıklama Formu’ ve/veya raporla birlikte tarafınıza geri iade edilir. Dağıtım prosedürlerimiz ve ücretlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.
Dergi Dağıtım Yönteminin Farkları Nelerdir?
Dergi dağıtımları çok önemli lojistik çalışmaların düşük maliyetlerle yapılmasını sağlamak için firmamızın verdiği hizmetlerden yararlanmanız anlamına gelmektedir. Genellikle imzalı ve raporlu olarak dağıtım yapılmaktadır. Böylece ürünlerinizin doğru kişilere ve öngördüğünüz süre içinde ulaştığından emin olursunuz. Alıcılarınızın şahsi işlerini en az etkileyecek şekilde ve profesyonel, üniformalı ve nazik personelimiz tarafından yapılan teslimatların detayları rapor halinde size iletilir. Böylece yapılan ya da yapılamayan teslimatlar hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olursunuz. Bu da gerektiğinde müşterilerinizle bağlantıya geçerek sonraki dönemlerde yapılan teslimatları düzenlemenize ve müşteriniz tarafından talep edildiğinde teslimat bilgilerini onlara iletmenize imkân sağlar.
Maliyet açısından bakıldığında ise diğer dağıtım ya da satış yöntemlerine göre daha hesaplı olduğu ve üst seviyede müşteri memnuniyeti sağladığı söylenebilir. Ama bizim dağıtım prosedürlerimiz açısından maliyeti en yüksek olan hizmetlerimizden birisidir. Çünkü Partner Dağıtım tarafından yapılan teslimatlar adrese ve genellikle imza karşılığında yapılmaktadır. Bu da teslimatlar için daha uygun bir ortam hazırlanması ve gerekli organizasyonun yapılması anlamına gelmektedir. Fakat satış tamamlama mahiyetinde olmayan, örneğin kampanyalarınızın tanıtımının yapıldığı broşürleriniz söz konusu olduğunda, daha uygun maliyetlerle faydalanabileceğiniz dağıtım prosedürlerimiz bulunmaktadır. Bu prosedürleri internet sayfamızda inceleyebilirsiniz. Ayrıca teklif formunu doldurarak ya da iletişim kurmanız için sunduğumuz yöntemlerden yararlanarak bizimle bağlantıya geçmeniz ve dağıtım prosedürlerimiz, talep ettiğimiz ücretler ve sağladığımız hizmetler konusunda ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. Sayfamızda firmamızın sahip olduğu referansları ve olanakları incelemeniz, firmamız ve çalışma prensipleri hakkında bilgi edinmeniz de mümkün olacaktır.
Dergi Dağıtım Nedir?
Büyük oranda imza karşılığında yapılan, basılı yayının üzerinde yazılı olan adrese ve kişiye (ya da o adreste teslim almaya yetkili diğer kişilere) teslim edilen, günlük yayınlar ve kâğıda basılı evraklar söz konusu olduğu için teslimatlarının çok dikkatli bir şekilde ve zamanında yapıldığı dağıtımlar dergi dağıtımı, basılı evrak dağıtımı gibi isimlerle adlandırılabilirler.
DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ         İLETİŞİM
Bazı

Başarı Hikayaleri

Image module

Ne Yaptık : 
Ağustos 2014 Hayattepe projesinin ön satış , lansman kampanyaları ve Eylül 2014 yılı daire teslim sürecine kadar devam eden süre boyunca 6 farklı Pazarlama Odaklı Dağıtım programı uygulanmıştır. Projenin iş merkezleri, sanayi bölgeleri ve yoğun meslek grupları çalışma alanlarına yakın olması sebebi ile oldukça etkili datalar oluşturulmuştur.20.000 dataya gönderim sağlanmış ve 10.000 dataya LCV hizmeti verilmiştir.

Ne Elde Ettik : 
Şirketimizin en güçlü referansları arasında yer alan ÖZAK GYO Hayattepe projesinde toplam satışların yaklaşık % 5’i Pazarlama Odaklı Dağıtım hizmeti ile sağlanmıştır. Bu çalışmaların etkisinde çapraz satış olarak Bulvar216 projesine’ de katkı sağlanmıştır. 2016 yılında Büyükyalı İstanbul projesi ile çalışmalar devam etmektedir.

Image module

Ne Yaptık : 
Nisan 2016. Türkiye genelinde tüm Atasay mağazaları için «Anneler Günü» kampanyası kapsamında «Pazarlama Odaklı Dağıtım» çalışması gerçekleştirildi. Atasay için potansiyel olabilecek ve 135 mağaza çevresinde, her mağaza için 1.000 kişilik data oluşturuldu. Hediye çeklerinin dağıtımı 10 iş günü içerisinde gerçekleştirildi.

Ne Elde Ettik : 
Anneler günü kapsamında hedefledikleri ciroyu elde eden mağazaların ardından Atasay
Kuyumculuk yönetimi Sevgililer günü,
Dünya kadınlar günü gibi özel günlerde aynı çalışmayı tekrarlayacağını belirtmiştir.

Image module
Banner image
Office 1 Supperstore Maslak ve Altunizade mağazaları çevresinde, mağaza için potansiyel müşteri olabilecek 10.000 KOBİ ve kurumsal şirketlerin ilgili birim yöneticilerinin isimlerine özel indirim kuponları gönderildi.

Office 1 Supperstore

Image module
Banner image
Eğitim kurumlarında satış ve pazarlama hedeflerine ulaşan müşterimiz, benzer şekilde kampanyalarına Kamu binaları, Oteller ve HOREKA’ lar ile devam edeceğini bildirmiştir.

Karcher

Image module
Banner image
Yapılan dağıtım projesi ile birlikte 30.04.2016 30.06.2016 tarihleri arasında 200 aktif ziyaretçi, 24 kesin satış yapıldığı geribildirimi alınmıştır.

Sinpaş GYO Aydos Country

Müşteri Yorumları

Taylan TüfekçiTargan SipahiM. Dilara Ktak
Gökhan Bey'e ve ekibine güleryüzlü desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Tüm gönderilerimizi bizim yerimize yönetiyorlar ve eksiksiz yerine ulaştırıyorlar. Partner ekibi sayesinde son 3 yıldır yılbaşında sadece hediye almaya konsantre oluyoruz. Tekrar teşekkürler...
Taylan Tüfekçi
Doksan6
Partner ile Yaklaşık 5 yıl önce beraber çalışmaya başladık, aradığımız en önemli nokta yakın iletişim ve irtibat kolaylığı idi. Gönderi konusunda en önemli şey bizce kurum ve taşıyan arasında olası sorun ya da fikir alışverişlerinde "anında iletişim" kurabilmektir. Bir kurumun en önemli itibar kaynaklarından biri "verdiği zamanda sözünü tutabilmektir". Bu kolaylığı Gökhan Bey ve ekibi azami noktada sağladı ve bizi hiç mağdur etmediler. Birlikte nice 5 yıllara...
Targan Sipahi
YAPI KREDİ KÜLTÜR SANAT YAY.TİC.SAN.A.Ş / İDARİ İŞLER SORUMLUSU
Partner ile uzun yıllardır süregelen bir iş ilişkimiz var. Dergimizin dağıtımı konusunda kendilerinden destek alıyoruz. Şirket olarak en önem verdiğimiz noktalardır hızlı iletişim, zamanında ulaşım ve profesyonel hizmet... Bunları da Partner'de bulabildiğimiz için işbirliğimiz yıllardır devam ediyor. İş takibi, adres güncellenmesi ve tarafımıza bildirimi konusunda her zaman son derece profesyonel ve dikkatli çalışıyorlar. Aynı zamanda bir o kadar da anlayışlı ve pozitifler.
M. Dilara Ktak
Yönetici Asistanı

Referanslar

Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module