Hakkımızda

Profesyonel bakış açımızla sektöre yön veriyoruz.
Image module
PARTNER EXPRESS OLARAK

Amacımız

Üreten, işleten ve yöneten şirketler ile satın alan, değerlendiren ve kullanan tüketiciler arasında kurulması gereken, GÜVENİLİR, SAĞLAM ve KALICI beraberliği tesis etmektir. Alanında Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Partner Dağıtım, broşür dağıtımı, dergi dağıtımı ve insert dağıtımı gibi hizmetler konusunda müşterilerine güven verir.

Tek Prensibimiz

Dağıtım, Nakliye, Organizasyon, Tanıtım, Reklam ve Pazarlama sorumluluğunu aldığımız her ürünü, üretenin hassasiyet ve ciddiyetinde nihai tüketiciyle ulaştırmaktadır.Bu amaç ve prensip doğrultusunda, hizmet verdiğimiz tüm kuruluşlara taahhütlerimizi yerine getiriyor olmaktan Partner Dağıtım Hizmetleri olarak gurur duyuyoruz.

Dağıtım Prosedürlerimiz

Bankalar, Yatırım ve Finans Şirketleri, Alışveriş Mağazaları, Reklam Ajansları, Otomotiv, Tekstil ve benzeri kuruluşlara ait, kredi kartları, hesap ekstreleri, fatura, broşür, hediye ve diğer muhtelif gönderilerin uzman ve eğitimli kadro ile, ilgili kuruluşun adresinden alınıp, süratle ve güvenle gideceği adrese teslimi; nazik, dakik, üniformalı ve temiz dağıtım elemanları ile, mesai saatleri içinde alıcının işini en az sürede etkileyecek bir çalışma ile teslim edilmektedir.

Dağıtımı tamamlanan her gönderinin raporu (imzalı gönderiler için) detaylı ve istendiğinde manyetik ortamda ya da şifre korumalı internet üzerinden görüntülemek sureti ile dağıtımı yaptıran kuruluşa sunulmaktadır.

Gönderi üzerinde belirtilen kişiye, anlaşılan süre içinde elden ve imza karşılığı teslimatın yapıldığı dağıtım şeklidir.

Tüm dağıtımlar belirtilen süre içerisinde tamamlanarak, Teslim Detay Raporu ile, gönderilerin kime ve hangi tarihte teslim edildiği dağıtımı yaptıran şirkete rapor edilir. Teslimatı yapılamayan gönderilerin, teslim edilememe sebepleri de aynı rapor üzerinde belirtilerek, tarafınıza iadesi sağlanacaktır.

Gönderi üzerinde belirtilen kişiye, talep edilen süre içinde elden ve imza karşılığı teslimatın yapıldığı dağıtım şeklidir.

Gönderi alıcısının belirtilen adreste bulunmaması durumunda, dağıtım sorumlusu, gönderiyi posta kutusu veya kapı altı yapacaktır. Dağıtım sorumlusu, adrese gittiğini ispat için, alıcıya ait, su/elektrik sayaç no ve benzeri belirleyici notları teslimat formuna kaydedecektir. Dağıtımı yaptıran kuruluşa, dağıtım süresi sonunda rapor verilmez ancak talep edilmesi durumunda münferit alıcılara ait teslim tarih ve şekli yazılı/sözlü olarak rapor edilebilmektedir.

Partner Dağıtım, dağıtımların sorumluluğunu adreslerine teslim edene kadar kabul eder. Teslimat yapıldıktan sonra meydana gelebilecek problemlerden Partner Express sorumluluk kabul etmeyecektir. Teslimatı yapılamayan gönderilerin, teslim edilememe sebepleri gönderi üzerinde bulunan “İade Açıklama Formu” işaretlenerek tarafınıza iadesi sağlanacaktır.

Gönderi üzerinde belirtilen adrese talep edilen süre içinde yapılan dağıtım şeklidir. Partner Express, dağıtımların sorumluluğunu adreslerine teslim edene kadar kabul eder. Teslimat yapıldıktan sonra meydana gelebilecek problemlerden Partner Express sorumluluk kabul etmeyecektir.

Teslimatı yapılamayan gönderilerin, teslim edilememe sebepleri gönderi üzerinde bulunan “İade Açıklama Formu” işaretlenerek tarafınıza iadesi sağlanacaktır.

Gönderi üzerinde teslimat adresi bulunmayan broşür, el ilanı ve benzeri gönderilere ait dağıtım şeklidir. Partner Dağıtım, dağıtımları talep edilen il, ilçe ya da mahallelerde, müşterinin talep ettiği şekil ve sürede tamamlamayı kabul eder.

Dağıtım yapıldıktan sonra meydana gelebilecek problemlerden Partner Express sorumluluk kabul etmeyecektir.

Image module