Insertlerinizi

“Doğru” Hedef

Kitleye Ulaştırıyoruz!

Yıllardır insert ve özel gönderimlerinizi,
uzman kadro ve profesyonel ekibimiz ile “doğru
zamanda, doğru yere” ulaştırdık.

HEMEN TEKLİF AL

Insertlerinizi

“Doğru” Hedef

Kitleye Ulaştırıyoruz!

Yıllardır insert ve özel gönderimlerinizi,
uzman kadro ve profesyonel ekibimiz ile “doğru
zamanda, doğru yere” ulaştırdık.

HEMEN TEKLİF AL

İnsert Dağıtım

İnsert (insört), üreticilerin ya da onların ürünlerinin satışını yapan perakendecilerin hizmetlerindeki ya da ürünlerindeki kampanyaları,  indirimleri, satışlarda sağlanan avantajları yani ürünün satışında müşteriye sağlanan avantajları sağlamak için kullanılan kısa süreli yayınlara verilen isimdir. Kataloglarla benzer işlevleri olmasına rağmen daha kısa süre ile geçerli olan avantajları bildirirler. Bu nedenle çok hesaplı ve doğrudan potansiyel müşterilere ulaştırıldığında çok etkili bir reklam aracıdır. Hedeflediğiniz potansiyel müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlamak amacıyla ülkemizin en önemli insert dağıtım firmalarından biri olan Partner Dağıtım ve Pazarlama Hizmetleri olarak biz devreye girmekteyiz. Partner Dağıtım olarak sağladığımız insert dağıtım hizmetinin yanı sıra broşür dağıtımı ve dergi dağıtımı gibi diğer dağıtım hizmetlerimizi de incelemenizi öneririz.
İnsert Dağıtım Nasıl Uygulanır?
Müşterimizin bize teslim ettiği insertleri, yine müşteri tarafından dağıtımın yapılması talep edilmiş olan il, ilçe ve mahalle seviyesinde dağıtırız. Üzerinde adres bulunmayan insertler, örneğin belli bir mahallede hizmet veren pizza salonu tarafından hedeflediği müşteri kitlesine kısa sürede ulaştırılması gereken basılı tanıtımlardır. Dolayısıyla müşterimiz olan pizzacı örneğinde, onun şubesinin olduğu mahallede ya da şubelerinin olduğu mahallede bulunan ve pizza siparişi verme ya da restorana gitme ihtimali yüksek olan bölgelerde insert dağıtımı yaparız. Örneğimiz için konuşursak, insertlerin pizzacının bulunduğu A mahallesinde yer alan sitelere, çok katlı apartmanlara veya gelir seviyesi nispeten yüksek olan kesimlere dağıtılması işini gerçekleştiririz. Kısacası müşterimizin talebi ile bize iletilen şekilde ve sürede dağıtımları tamamlarız.
Farkları Nelerdir?
İnsert dağıtım veya adressiz dağıtım, hedeflediğiniz müşterilerinizin yoğun olarak yaşadıkları bölgelerde kısa süre içinde dağıtılır. Kişiye ve adrese özel gönderilmediği için tamamının potansiyel müşterilerinizin eline ulaşmaları ve görevlerini yapmaları çok yüksek bir ihtimaldir. Örneğin adrese ve isme gönderilen bir tanıtım/reklam aracı, kişinin o adreste bulunmaması nedeniyle hedefine ulaşamayabilir. Oysa insert dağıtım görevini üstlenen elemanlarımız, diğer gönderilere aldıkları tepkilere bakarak tanıtım amaçlı insertlerin doğru kişilerin eline ulaşmasını sağlarlar. Mottomuzu tekrarlamamız gerekirse: ‘Partner Express: Doğru zamanda, Doğru yere ulaştırır’.
Ayrıca firmamızın uyguladığı adressiz dağıtım ücretleri de benzer araçların, evrakların adrese veya kişiye teslim edilmesi istendiği durumlardan daha hesaplı olacaktır. Sonuç olarak, uygun maliyetlerle bastırdığınız ve Partner Dağıtım’a teslim ederek uygun kişilere ulaşmasını garantilediğiniz insertlerin dağıtım ücretleri de size maliyet avantajı sağlayacaktır.
İnsert Dağıtım Neler Sağlar?
İnsert kelimesinin anlamını açıklarken belirttiğimiz gibi, bu tanıtım ve reklam araçları hesaplı olmalarının yanı sıra benzerlerine göre (kataloglar, broşürler gibi) daha kısa süre ile geçerli olan kampanyalar hakkında bilgi vermektedirler. Bu nedenle dağıtımlarının mümkün olan en kısa süre içerisinde yapılması ve hedeflenen müşteri kitlesine ulaştırılması çok önemlidir. Firmamıza başvurarak dağıtılmasını istediğiniz insertler ya da diğer tanıtım/reklam araçları, sizden gelen talep doğrultusunda istediğiniz şekilde, belirlediğiniz yerde ve belirlediğiniz süre içinde dağıtılır. Bu şekilde bastırdığınız insert, broşür, el ilanı, katalog gibi tanıtım ve reklam amacıyla müşterilerinize ulaştırmak istediğiniz araçların, en yüksek geri dönüşü ve verimi sağlayacağı şekilde gitmesi gereken kişilerin eline ulaşmasını sağlamış olursunuz. Yani sloganımız olan ‘Partner Express: Doğru zamanda, Doğru yere ulaştırır’ cümlesinin, insert dağıtım seçeneğini ya da reklam/tanıtım araçlarının dağıtımını sağlamak için sıkça başvurulan ‘adressiz dağıtım’ hizmetimizi mükemmel şekilde tanımladığını söyleyebiliriz.
Ayrıca size ait olan reklam ya da tanıtım amaçlı evrakların Partner Dağıtım’ın üniformalı, temiz ve profesyonel görünüşlü, nazik kuryeleri tarafından dağıtıldığının potansiyel müşterileriniz tarafından görülmesi de firmanızın imajına katkı yaparak satışlarınızın yükselmesine yardımcı olacaktır.
İnsert Dağıtım Nedir?
İnsert dağıtım, firmamızın verdiği hizmetler arasında bulunan adressiz dağıtım prosedürünün uygulanması ve bastırdığınız insertlerin hedeflediğiniz müşteri kitlesine kısa sürede ulaşmasını sağlayan dağıtım türü olarak açıklanabilir. Ülkemizin önemli İnsert dağıtım şirketleri arasında yer alan Partner Dağıtım'ın İnsert dağıtım fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçiniz.
DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ         İLETİŞİM
Bazı

Başarı Hikayaleri

Image module

Ne Yaptık : 
Ağustos 2014 Hayattepe projesinin ön satış , lansman kampanyaları ve Eylül 2014 yılı daire teslim sürecine kadar devam eden süre boyunca 6 farklı Pazarlama Odaklı Dağıtım programı uygulanmıştır. Projenin iş merkezleri, sanayi bölgeleri ve yoğun meslek grupları çalışma alanlarına yakın olması sebebi ile oldukça etkili datalar oluşturulmuştur.20.000 dataya gönderim sağlanmış ve 10.000 dataya LCV hizmeti verilmiştir.

Ne Elde Ettik : 
Şirketimizin en güçlü referansları arasında yer alan ÖZAK GYO Hayattepe projesinde toplam satışların yaklaşık % 5’i Pazarlama Odaklı Dağıtım hizmeti ile sağlanmıştır. Bu çalışmaların etkisinde çapraz satış olarak Bulvar216 projesine’ de katkı sağlanmıştır. 2016 yılında Büyükyalı İstanbul projesi ile çalışmalar devam etmektedir.

Image module

Ne Yaptık : 
Nisan 2016. Türkiye genelinde tüm Atasay mağazaları için «Anneler Günü» kampanyası kapsamında «Pazarlama Odaklı Dağıtım» çalışması gerçekleştirildi. Atasay için potansiyel olabilecek ve 135 mağaza çevresinde, her mağaza için 1.000 kişilik data oluşturuldu. Hediye çeklerinin dağıtımı 10 iş günü içerisinde gerçekleştirildi.

Ne Elde Ettik : 
Anneler günü kapsamında hedefledikleri ciroyu elde eden mağazaların ardından Atasay
Kuyumculuk yönetimi Sevgililer günü,
Dünya kadınlar günü gibi özel günlerde aynı çalışmayı tekrarlayacağını belirtmiştir.

Image module
Banner image
Office 1 Supperstore Maslak ve Altunizade mağazaları çevresinde, mağaza için potansiyel müşteri olabilecek 10.000 KOBİ ve kurumsal şirketlerin ilgili birim yöneticilerinin isimlerine özel indirim kuponları gönderildi.

Office 1 Supperstore

Image module
Banner image
Eğitim kurumlarında satış ve pazarlama hedeflerine ulaşan müşterimiz, benzer şekilde kampanyalarına Kamu binaları, Oteller ve HOREKA’ lar ile devam edeceğini bildirmiştir.

Karcher

Image module
Banner image
Yapılan dağıtım projesi ile birlikte 30.04.2016 30.06.2016 tarihleri arasında 200 aktif ziyaretçi, 24 kesin satış yapıldığı geribildirimi alınmıştır.

Sinpaş GYO Aydos Country

Müşteri Yorumları

Taylan TüfekçiTargan SipahiM. Dilara Ktak
Gökhan Bey'e ve ekibine güleryüzlü desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Tüm gönderilerimizi bizim yerimize yönetiyorlar ve eksiksiz yerine ulaştırıyorlar. Partner ekibi sayesinde son 3 yıldır yılbaşında sadece hediye almaya konsantre oluyoruz. Tekrar teşekkürler...
Taylan Tüfekçi
Doksan6
Partner ile Yaklaşık 5 yıl önce beraber çalışmaya başladık, aradığımız en önemli nokta yakın iletişim ve irtibat kolaylığı idi. Gönderi konusunda en önemli şey bizce kurum ve taşıyan arasında olası sorun ya da fikir alışverişlerinde "anında iletişim" kurabilmektir. Bir kurumun en önemli itibar kaynaklarından biri "verdiği zamanda sözünü tutabilmektir". Bu kolaylığı Gökhan Bey ve ekibi azami noktada sağladı ve bizi hiç mağdur etmediler. Birlikte nice 5 yıllara...
Targan Sipahi
YAPI KREDİ KÜLTÜR SANAT YAY.TİC.SAN.A.Ş / İDARİ İŞLER SORUMLUSU
Partner ile uzun yıllardır süregelen bir iş ilişkimiz var. Dergimizin dağıtımı konusunda kendilerinden destek alıyoruz. Şirket olarak en önem verdiğimiz noktalardır hızlı iletişim, zamanında ulaşım ve profesyonel hizmet... Bunları da Partner'de bulabildiğimiz için işbirliğimiz yıllardır devam ediyor. İş takibi, adres güncellenmesi ve tarafımıza bildirimi konusunda her zaman son derece profesyonel ve dikkatli çalışıyorlar. Aynı zamanda bir o kadar da anlayışlı ve pozitifler.
M. Dilara Ktak
Yönetici Asistanı

Referanslar

Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module