El İlanlarınızı

“Doğru” Hedef

Kitleye Ulaştırıyoruz!

Yıllardır el ilanlarınızı ve özel gönderimlerinizi,
uzman kadro ve profesyonel ekibimiz ile “doğru
zamanda, doğru yere” ulaştırdık.

HEMEN TEKLİF AL

El İlanlarınızı

“Doğru” Hedef

Kitleye Ulaştırıyoruz!

Yıllardır el ilanlarınızı ve özel gönderimlerinizi,
uzman kadro ve profesyonel ekibimiz ile “doğru
zamanda, doğru yere” ulaştırdık.

HEMEN TEKLİF AL

El İlanı Dağıtım

El ilanları ve broşürlerde sunulan teklifler, hedeflenen sonuçlara ulaşmanızda %40 oranında başarı sağlıyor. Bu materyallerin uygun malzemelere basılması ve potansiyel müşterilerin ilgisini çekmeleri de sonuca %20 oranında katkı yapıyor. Tanıtım ve reklam amacıyla bazı durumlarda önemli miktarlarda bütçe ayırdığınız el ilanlarının ve broşürlerin yanlış lokasyonlarda dağıtılması halinde ise kampanyanızın başarılı olma ihtimali %40 oranında düşüyor. Bu materyalleri cazip kampanyaları müşterilerinize bildirmek amacıyla kullandığınız materyal için en uygun malzemelerden yararlanarak bastırdığınız düşünülürse, kampanyanızın hedeflediğiniz sonuçlara ulaşmasını neredeyse yarı yarıya etkileyecek olan görevin materyallerin dağıtımı aşaması olduğu söylenebilir. Bu aşamada firmamız yani her türlü gönderinizin kısa zamanda yerine ulaştırılması konusundaki partneriniz Partner Dağıtım ve Pazarlama Hizmetleri devreye giriyor. El ilanı dağıtımı hizmeti ile ihtiyaçlarınızı karşılayan Partner Dağıtım ayrıca broşür dağıtımı, dergi dağıtımı ve insert dağıtımı hizmetleriyle de sizlere yardımcı olmaya hazır.
El İlanı Dağıtımı Nasıl Uygulanır?
El ilanı dağıtımı iki türlü gerçekleştirilebilir. İlkinde belirlediğiniz lokasyonlardaki metro ya da metrobüs durakları, halk çarşıları gibi insanların yoğun olarak bulundukları ve hızlı şekilde gelip geçtikleri yerlerde elden dağıtım yapılması söz konusu olabilir. Bu durumda el ilanı verilen kişilerden isim, adres, telefon numarası gibi bilgilerin alınması, hem el ilanlarının dağıtımını ve kalitesini değerlendirmek hem de ürün satışı/tanıtımı konusunda onlara tekrar dönülmesi mümkün olabilir.
Diğer seçenek ise dağıtılacak olan materyaller ‘el ilanı’ olarak isimlendirilmesine rağmen yine sizin belirlediğiniz lokasyonlardaki konutlara ve/veya iş yerlerine dağıtılabilir. Yani el ilanlarının kuryelerimiz tarafından posta kutularına dağıtılması mümkün olabilir. Dağıtım şekli ve el ilanı dağıtım fiyatları konusunda bilgi almak üzere firmamızla görüştüğünüz sırada bu dağıtım şekilleri ve diğer teslimat şekilleri hakkında daha ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.
El İlanı Dağıtımı Neler Sağlar ?
El ilanı dağıtımı için firmamızdan destek aldığınızda, bünyemizde görev yapan nazik, ilgili, üniformalı ve profesyonel personelimizin hedef kitlenize ulaşarak ilanlarınızı teslim etmesini sağlamış olursunuz. Dolayısıyla yukarıda belirttiğimiz gibi kampanyanızın başarısının (uygun malzemeler kullanılarak iyi teklifler sunan ilanlar için) garantilenmesini sağlamış olursunuz. Partner Dağıtım olarak tüm gönderilerinizi şirketinizin çıkarlarını ve imajını sonuna kadar koruyarak yerlerine teslim etmeyi görev bilmekteyiz. El ilanlarınızın hedef kitlenize ulaşmasını sağlamak ve onların şirketinizin, ürünlerinizin imajı konusunda olumlu düşünceler edinmesini sağlamak öncelikli görevimizdir. Personelimiz bu kriterleri gözeterek beklentilerinizi karşılayacak ve en iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlayacak şekilde el ilanlarınızın ya da diğer tanıtım/reklam araçlarınızın dağıtımını gerçekleştirir. Böylece kampanyalarınız ya da ürünleriniz hakkında bilgi veren basılı materyallerin doğru ellere ulaştığından ve ilanların dağıtıldığı kişilerin büyük bir kısmının size geri dönüş yapacağından emin olursunuz.
El İlanı Dağıtımının Farkları Nedir ?
El ilanları genellikle tek sayfa ve belli bir ürün ya da kampanya (indirim, çekiliş, hediye vb.) konusunda bilgi veren basılı malzemelerdir. Yani genellikle düzenli aralıklarla tekrar dağıtılmaları gerekir. El ilanlarınızın dağıtımı için bizimle anlaştığınızda, ilanların hangi lokasyonlarda ve hangi profillerdeki insanlara dağıtıldığı konusunda bilgilendirilirsiniz. Takip eden dağıtımlarda hedeflerinize uygun olarak aynı yerlerde ya da farklı yerlerde dağıtım yapmak, aynı profildeki ya da farklı profildeki kişilere ulaşmasını sağlamak mümkün olur.
Adrese teslim edilen, imza karşılığında ya da raporlu olarak teslimatı yapılan gönderilerden ve katalog/broşür dağıtımı gibi diğer adressiz dağıtım türlerinden daha uygun bir maliyet sunması da önemli bir avantajıdır. Genellikle tek sayfa oldukları ve adressiz olarak dağıtıldıkları için, fiyatı en düşük olan dağıtım şekli olarak gösterilebilir. Bizimle bağlantıya geçerek dağıtım şekilleri hakkında ayrıntılı bilgi almanız ve dağıtım türlerinin maliyetleri hakkında fikir edinmeniz mümkün olacaktır.
El İlanı Dağıtımı Nedir ?
El ilanı dağıtımı, bastırdığınız ve dağıtılmak üzere bize teslim ettiğiniz el ilanlarınızın, belirlediğiniz lokasyonda, belirlediğiniz şekilde ve belirlediğiniz süre içinde, firmamız Partner Dağıtımın sürekli ve profesyonel elemanları tarafından, ilgili ve nazik biçimde vatandaşlara dağıtılması olarak anlatılabilir. Partner Dağıtım, el ilanı dağıtım hizmetini İstanbul ve Türkiye genelinde vermektedir.
DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ         İLETİŞİM
Bazı

Başarı Hikayaleri

Image module

Ne Yaptık : 
Ağustos 2014 Hayattepe projesinin ön satış , lansman kampanyaları ve Eylül 2014 yılı daire teslim sürecine kadar devam eden süre boyunca 6 farklı Pazarlama Odaklı Dağıtım programı uygulanmıştır. Projenin iş merkezleri, sanayi bölgeleri ve yoğun meslek grupları çalışma alanlarına yakın olması sebebi ile oldukça etkili datalar oluşturulmuştur.20.000 dataya gönderim sağlanmış ve 10.000 dataya LCV hizmeti verilmiştir.

Ne Elde Ettik : 
Şirketimizin en güçlü referansları arasında yer alan ÖZAK GYO Hayattepe projesinde toplam satışların yaklaşık % 5’i Pazarlama Odaklı Dağıtım hizmeti ile sağlanmıştır. Bu çalışmaların etkisinde çapraz satış olarak Bulvar216 projesine’ de katkı sağlanmıştır. 2016 yılında Büyükyalı İstanbul projesi ile çalışmalar devam etmektedir.

Image module

Ne Yaptık : 
Nisan 2016. Türkiye genelinde tüm Atasay mağazaları için «Anneler Günü» kampanyası kapsamında «Pazarlama Odaklı Dağıtım» çalışması gerçekleştirildi. Atasay için potansiyel olabilecek ve 135 mağaza çevresinde, her mağaza için 1.000 kişilik data oluşturuldu. Hediye çeklerinin dağıtımı 10 iş günü içerisinde gerçekleştirildi.

Ne Elde Ettik : 
Anneler günü kapsamında hedefledikleri ciroyu elde eden mağazaların ardından Atasay
Kuyumculuk yönetimi Sevgililer günü,
Dünya kadınlar günü gibi özel günlerde aynı çalışmayı tekrarlayacağını belirtmiştir.

Image module
Banner image
Office 1 Supperstore Maslak ve Altunizade mağazaları çevresinde, mağaza için potansiyel müşteri olabilecek 10.000 KOBİ ve kurumsal şirketlerin ilgili birim yöneticilerinin isimlerine özel indirim kuponları gönderildi.

Office 1 Supperstore

Image module
Banner image
Eğitim kurumlarında satış ve pazarlama hedeflerine ulaşan müşterimiz, benzer şekilde kampanyalarına Kamu binaları, Oteller ve HOREKA’ lar ile devam edeceğini bildirmiştir.

Karcher

Image module
Banner image
Yapılan dağıtım projesi ile birlikte 30.04.2016 30.06.2016 tarihleri arasında 200 aktif ziyaretçi, 24 kesin satış yapıldığı geribildirimi alınmıştır.

Sinpaş GYO Aydos Country

Müşteri Yorumları

Taylan TüfekçiTargan SipahiM. Dilara Ktak
Gökhan Bey'e ve ekibine güleryüzlü desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Tüm gönderilerimizi bizim yerimize yönetiyorlar ve eksiksiz yerine ulaştırıyorlar. Partner ekibi sayesinde son 3 yıldır yılbaşında sadece hediye almaya konsantre oluyoruz. Tekrar teşekkürler...
Taylan Tüfekçi
Doksan6
Partner ile Yaklaşık 5 yıl önce beraber çalışmaya başladık, aradığımız en önemli nokta yakın iletişim ve irtibat kolaylığı idi. Gönderi konusunda en önemli şey bizce kurum ve taşıyan arasında olası sorun ya da fikir alışverişlerinde "anında iletişim" kurabilmektir. Bir kurumun en önemli itibar kaynaklarından biri "verdiği zamanda sözünü tutabilmektir". Bu kolaylığı Gökhan Bey ve ekibi azami noktada sağladı ve bizi hiç mağdur etmediler. Birlikte nice 5 yıllara...
Targan Sipahi
YAPI KREDİ KÜLTÜR SANAT YAY.TİC.SAN.A.Ş / İDARİ İŞLER SORUMLUSU
Partner ile uzun yıllardır süregelen bir iş ilişkimiz var. Dergimizin dağıtımı konusunda kendilerinden destek alıyoruz. Şirket olarak en önem verdiğimiz noktalardır hızlı iletişim, zamanında ulaşım ve profesyonel hizmet... Bunları da Partner'de bulabildiğimiz için işbirliğimiz yıllardır devam ediyor. İş takibi, adres güncellenmesi ve tarafımıza bildirimi konusunda her zaman son derece profesyonel ve dikkatli çalışıyorlar. Aynı zamanda bir o kadar da anlayışlı ve pozitifler.
M. Dilara Ktak
Yönetici Asistanı

Referanslar

Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module